Naudingos nuorodos
Naujienos
Sutriko Vaistinių preparatų informacinės sistemos veikimas
2018-07-02

Valstybinė vaistų kontrolės tarnyba prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos informuoja, kad šiuo metu neveikia Vaistinių preparatų informacinė sistema „VAPRIS“ (toliau – VAPRIS) bei vaistinių preratatų paieška. 

Ar skaitote elektroninį vaisto pakuotės lapelį? Kur jo ieškote?
2018-07-02

Šiandien dažnas iš mūsų mieliau skaitome ne popierinį vaisto pakuotės lapelį, o jo elektroninę versiją išmaniajame telefone ar planšetėje. Taip patogiau, be to, nėra rizikos, jog pakuotės lapelis kur nors nusimes, suplyš, susiglamžys ir dėl to taps sunkiau įskaitomas.

Internete siūloma įsigyti „stebuklingų“ priemonių su bimatoprostu
2018-06-28

Nesvarbu, kas nutiks akims ir ne tik joms, tačiau blakstienos bus ilgos ir vešlios. Šis teiginys – išties gana grubus ir skambantis netgi žiaurokai. Nepaisant to, jis turbūt tiksliausiai tiktų apibūdinti vieną virtualioje erdvėje reklamuojamą produktą.

Dėl 2018 m. gegužės 31 d. Europos Komisijos sprendimo
2018-06-27

2018 m. gegužės 31 d. Europos Komisija priėmė sprendimą dėl žmonėms skirtų vaistų, kurių sudėtyje yra valproatų, registracijos pagal Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos 2001/83/EB 31 straipsnį.

Naujienos, aktualijos ir pokyčiai vaistų registracijos srityje
2018-06-27

Valstybinė vaistų kontrolės tarnyba prie Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerijos (VVKT)  š. m. birželio 26 d. surengė  susitikimą su vaistų registruotojų, gamintojų bei lygiagretaus importo leidimo turėtojų atstovais.

Dėl vaistinių preparatų tiekimo sutrikimo
2018-06-22

Informuojame, kad laikinai sutriko šių vaistinių preparatų tiekimas Lietuvos Respublikos rinkai.

Dėl vaistinio preparato Cutivate tiekimo atnaujinimo
2018-06-21

Informuojame, kad atnaujintas vaistinio preparato Cutivate (flutikazono propionatas) 0,05 mg/g tepalas  tiekimas Lietuvos Respublikos rinkai.

Dėl vaistinių preparatų TRIVERAM ir COSIMPREL tiekimo atnaujinimo
2018-06-20

Informuojame, kad  atnaujintas vaistinio preparato TRIVERAM (atorvastatinas + perindoprilio argininas + amlodipinas) 20mg + 10mg + 10mg plėvele dengtos tabletės tiekimas Lietuvos Respublikos rinkai, o nuo 2018 m. birželio 25 d. bus atnaujintas vaistinio preparato COSIMPREL (bizoprololio fumaratas/ perindoprilio argininas) 10 mg/10 mg plėvele dengtos tabletės tiekimas Lietuvos Respublikos rinkai.

Kaip pasikeis naujų vaistų vertinimas ?
2018-06-19

Naujų vaistų sukuriamos naudos vertinimas bus tikslesnis, aiškesnis ir trumpesnis. Taip pat labiau orientuotas į pacientą bei pagrįstas racionaliu lėšų naudojimu. Apie tai šiandien Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos (VVKT)  ekspertai, pristatydami Tarnyboje šiuo metu diegiamą sveikatos technologijų, susijusių su vaistais, vertinimo ir šio proceso valdymo sistemą, kalbėjosi su farmacijos pramonės, gydytojų bei pacientų organizacijų atstovais.

Dėl vaistinio preparato Wobenzym tiekimo atnaujinimo
2018-06-19

Informuojame, kad atnaujintas vaistinio preparato Wobenzym (kasos milteliai  + tripsinas + chimotripsinas + bromelainas + papainas + amilazė + lipazė + rutozido trihidratas) 100mg +24mg + 1mg + 45mg + 60mg + 10mg + 10mg + 50mg skrandyje neirios tabletės  tiekimas Lietuvos Respublikos rinkai.

Vaistai – iš socialinių tinklų, pokalbių svetainių. Kodėl negalima tokių vartoti?
2018-06-15

Nepirkite ir neimkite dovanojamų vaistų, siūlomų socialiniuose tinkluose ar pokalbių svetainėse. Taip elgdamiesi rizikuojate savo bei artimųjų sveikata, nes iš tiesų nežinote, ar įsigyjate būtent tą vaistą, kurio Jums reikia. Be to, neaišku, kokiomis sąlygomis vaistas buvo laikytas, ar nėra pasibaigęs jo galiojimo terminas.

Dėl vaistinių preparatų tiekimo sutrikimo
2018-06-14
Informuojame, kad laikinai sutriko šių vaistinių preparatų tiekimas Lietuvos Respublikos rinkai.
Dėl vaistinio preparato Propofol Fresenius tiekimo atnaujinimo
2018-06-13

Informuojame, kad atnaujintas vaistinio preparato Propofol Fresenius (propofolis) 10 mg/ml injekcinė ar infuzinė emulsija 20 ml N5  tiekimas Lietuvos Respublikos rinkai.

MEDICINOS NORMA – SVARBUS DOKUMENTAS MEDIKUI IR PACIENTUI (VASPVT)
2018-06-11

Valstybinė akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnyba prie Sveikatos apsaugos ministerijos (toliau – Akreditavimo tarnyba) kiekvienais metais  įvertina medicinos normų rengimo, keitimo ar panaikinimo poreikį, taip pat fizinių ir juridinių asmenų pateiktus siūlymus dėl medicinos normų rengimo, keitimo ar pripažinimo netekusiomis galios ir, bendradarbiaudama su Sveikatos apsaugos ministerija, sudaro einamųjų metų medicinos normų rengimo bei pakeitimo planą. Medicinos norma − svarbus dokumentas ne tik medikams, bet ir pacientams.

Dėl vaistinio preparato tiekimo atnaujinimo
2018-06-11

Informuojame, kad atnaujintas vaistinio preparato Salofalk (mesalazinas) 4 g/60 ml tiesiosios žarnos suspensija tiekimas Lietuvos Respublikos rinkai.

Dėl vaistinių preparatų tiekimo sutrikimo
2018-06-07
Informuojame, kad laikinai sutriko šių vaistinių preparatų tiekimas Lietuvos Respublikos rinkai.
Kokių vaistų reikėtų nepamiršti keliaujant?
2018-06-06

Vasara – tas metas, kai keliaujama intensyviau nei įprastai. Valstybinės vaistų kontrolės (VVKT) specialistai primena, kaip protingai susikomplektuoti kelioninę vaistinėlę, ko derėtų nepamiršti.

Dėl vaistinių preparatų registracijos pažymėjimų galiojimo panaikinimo
2018-06-05

Informuojame, kad Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos viršininko 2018 m. birželio 5 d. įsakymu panaikinamas vaistinių preparatų registracijos pažymėjimų galiojimas. Vaistinių preparatų sąrašą rasite čia.

Dėl vaistinių preparatų tiekimo atnaujinimo
2018-06-04
Informuojame, kad atnaujintas vaistinių preparatų Fucidin H (fuzido rūgštis/ hidrokortizono acetatas) 20 mg/10 mg/g kremas,  Diacomit (stiripentolis) 250 mg kietosios kapsulės ir  Daivobet (kalcipotriolis / betametazonas) 50 µg/0,5 mg/g gelis tiekimas Lietuvos Respublikos rinkai.
<- Atgal 1 2 3 4 5 6 7 ... 14 Pirmyn ->