Naudingos nuorodos
Naujienos
Registruotojų dėmesiui !
2018-04-17

Valstybinė vaistų kontrolės tarnyba parengė sąrašą vaistinių preparatų, kurių registruotojai per šešis mėnesius nuo vaistinio preparato įregistravimo Tarnybai nepranešė apie pirmojo patiekimo Lietuvos Respublikos rinkai datą. Primename, kad ši pareiga yra įtvirtinta Lietuvos Respublikos farmacijos įstatymo 15 straipsnio 7 dalyje.

Dėl vaistinio preparato Azopt tiekimo atnaujinimo
2018-04-16

Informuojame, kad atnaujintas vaistinio preparato Azopt (brinzolamidas) 10 mg/ml akių lašai (suspensija) tiekimas Lietuvos Respublikos rinkai. Vaistinį preparatą galima bus įsigyti vaistinėse savaitės viduryje.

Dėl vaistinio preparato Seretide Diskus tiekimo atnaujinimo
2018-04-16

Informuojame, kad atnaujintas vaistinio preparato Seretide Diskus (salmeterolis/flutikazono propionatas) 50 µg/100 µg/dozėje dozuoti įkvepiamieji milteliai tiekimas Lietuvos Respublikos rinkai.

Dėl vaistinio preparato Cordarone tiekimo atnaujinimo
2018-04-12

Valstybinė vaistų kontrolės tarnyba gavo naujos informacijos iš Cordarone (amjodarono hidrochloridas) 200 mg tabletės registruotojo UAB „SANOFI-AVENTIS LIETUVA“, kad šio vaistinio preparato siunta jau pristatyta į Lietuvą. Kompensuojamąjį vaistinį preparatą galima bus įsigyti vaistinėse kitos savaitės pradžioje.

Dėl vaistinių preparatų tiekimo sutrikimo
2018-04-12

Informuojame, kad tebėra sutrikęs vaistinių preparatų ELIFY (venlafaksinas) 150 mg pailginto atpalaidavimo kietosios kapsulės, ELIFY (venlafaksinas) 75 mg pailginto atpalaidavimo kietosios kapsulės, Capecitabine Norameda [Actabi] (kapecitabinas) 150 mg plėvele dengtos tabletės ir Capecitabine Norameda [Actabi] (kapecitabinas) 500 mg plėvele dengtos tabletės tiekimas Lietuvos Respublikos rinkai. Tiekimą planuojama atnaujinti 2018 m. gegužės mėn. pabaigoje.

Jūsų patogumui: vaistų tiekimo sutrikimai - specialioje lentelėje
2018-04-10
Informuojame, kad nuo šiol informacija apie aktualius vaistų tiekimo sutrikimus bus talpinama ne tik „Naujienose“, bet ir nuolat atnaujinamoje lentelėje. Ją rasite skiltyje „Svarbi informacija“, paspaudę aktyvų laukelį „Vaistų tiekimo sutrikimai“. Atsidarę lentelę, matysite visus Tarnyboje gautus vaistų tiekimo sutrikimus 2018 metais, taip pat informaciją apie tai,  kada planuojama atnaujinti tiekimą, kokiu tos pačios veikliosios medžiagos ir farmacinės formos vaistu galima pakeisti vaistą, kurio tiekimas sutriko ir pan. 
Savigyda: netinkama diagnozė – netinkamai parinkti vaistai
2018-04-10

Šiais laikais vaistais galima išgydyti bei kontroliuoti daugybę ligų. Tačiau kaip kadaise teigė garsus romėnų filosofas Seneka, „kai kurie vaistai gali būti pavojingesni už pačias ligas“. Šis posakis ypač aktualus, kai vaistai vartojami neatsakingai, netinkamai, nepasitarus su sveikatos priežiūros specialistu – gydytoju arba vaistininku. Kokie savigydos pavojai?

Dėl vaistinių preparatų tiekimo sutrikimo
2018-04-06
Informuojame, kad laikinai sutriko šių vaistinių preparatų tiekimas Lietuvos Respublikos rinkai.
Registruotojų dėmesiui
2018-04-05

Maloniai prašome iki š. m. balandžio 20 d. užpildyti šią anketą.  Tai užtruks vos kelias minutes. Apklausos tikslas – išsiaiškinti, ar Jums būtina gauti registracijos pažymėjimus.

Moldovos Respublikos vaistų ir medicinos prietaisų agentūros ekspertai dalyvavo geros platinimo praktikos mokymuose
2018-04-05

2018 metų kovo 25-31 dienomis Lietuvoje lankėsi Europos Sąjungos finansuojamo Dvynių programos projekto „Moldovos Respublikos vaistų ir medicinos prietaisų agentūros, kaip vaistų, medicinos prietaisų ir farmacinės veiklos reguliavimo agentūros, stiprinimas“ ekspertai iš Moldovos. Tai jau antrasis mokomasis vizitas Lietuvoje, kuriuo tikslas stiprinti kolegų iš Moldovos Respublikos profesinius gebėjimus.

Dėl vaistinių preparatų registracijos pažymėjimų galiojimo panaikinimo
2018-04-05
Informuojame, kad Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos viršininko 2018 m. balandžio 5 d. įsakymu panaikinamas vaistinių preparatų registracijos pažymėjimų galiojimas. Vaistinių preparatų sąrašą rasite čia.
Dėl vaistinio preparato ACCUZIDE tiekimo atnaujinimo
2018-04-05

Informuojame, kad atnaujintas vaistinio preparato ACCUZIDE (kvinaprilis/hidrochlorotiazidas) 20 mg/12,5 mg  plėvele dengtos tabletės tiekimas Lietuvos Respublikos rinkai.

Dėl vaistinio preparato Chronocard N tiekimo atnaujinimo
2018-04-04
Informuojame, kad atnaujintas vaistinio preparato Chronocard N (gudobelių (crataegus monogyna/laevigata) lapų ir žiedų sausasis ekstraktas (4-7:1)) 80 mg dengtos tabletės tiekimas Lietuvos Respublikos rinkai.
Dėl 2018 m. kovo 21 d. Europos Komisijos sprendimo
2018-04-03

2018 m. kovo 21 d. Europos Komisija priėmė sprendimą dėl žmonėms skirtų vaistų, kurių sudėtyje yra veikliosios medžiagos liutecio (177Lu) chlorido, registracijos pagal Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos 2001/83/EB 107e straipsnį.

Dėl vaistinių preparatų tiekimo sutrikimo
2018-04-03

Informuojame, kad tebėra sutrikęs vaistinio preparato Azopt (brinzolamidas) 10 mg/ml akių lašai (suspensija)  Lietuvos Respublikos rinkai. Tiekimą planuojama atnaujinti 2018 m. balandžio mėn. pabaigoje.

Vaistų registruotojų, gamintojų, lygiagretaus importo leidimo turėtojų dėmesiui
2018-03-30

Valstybinė vaistų kontrolės tarnyba prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos, atsižvelgdama į Europos Komisijos raginimą ir siekdama, kad Lietuva būtų pasiruošusi Europos Komisijos deleguotojo reglamento 2016/161, kuriuo nustatomos išsamios apsaugos priemonių ant žmonėms skirtų vaistų pakuotės naudojimo taisyklės ir taip papildoma Europos Parlamento ir Tarybos direktyva 2001/83/EB, įgyvendinimui 2019 m. vasario 9 d., perduoda Europos vaistų verifikavimo organizacijos kvietimą prisijungti prie centrinės duomenų kaupyklos.

Dėl vaistinių preparatų TRIVERAM tiekimo atnaujinimo
2018-03-28

Informuojame, kad 2018 m. balandžio mėn. bus atnaujintas vaistinių preparatų TRIVERAM (atorvastatinas + perindoprilio argininas + amlodipinas) 10mg + 5mg + 5mg plėvele dengtos tabletės ir TRIVERAM (atorvastatinas + perindoprilio argininas + amlodipinas) 20mg + 10mg + 10mg plėvele dengtos tabletėstiekimas Lietuvos Respublikos rinkai.

Bendras susitarimas tarp Nyderlandų ir Lietuvos į Lietuvos rinką padės pritraukti daugiau vaistinių preparatų
2018-03-28

Kovo 27-28 dienomis Tarnyboje su oficialiu vizitu lankėsi Nyderlandų vaistų agentūros atstovai. Vizito tikslas buvo sutarti, kaip bus įgyvendinamas Nyderlandų Vyriausybės inicijuojamas susitarimas dėl vaistinių preparatų, kurį pasirašė Nyderlandų ir Lietuvos sveikatos apsaugos ministrai.

Dėl vaistinių preparatų tiekimo sutrikimo
2018-03-26
Informuojame, kad laikinai sutriko šių vaistinių preparatų tiekimas Lietuvos Respublikos rinkai.
Originalūs ir generiniai vaistai: ko iš tiesų bijoma ir kiek tos baimės pagrįstos?
2018-03-22

Pastaruoju metu viena aktualiausių diskusijų – kokius vaistus geriau rinktis: originalius ar generinius. Ar jie tapatūs? Ar gydo vienodai? Ši tema viešoje erdvėje yra apipinta pačiais įvairiausiais faktais. Kai kurie jų – teisingi. Kai kurie – toli gražu prasilenkiantys su realybe. Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos (VVKT) pareiga – užtikrinti, kad žmogų pasiektų tik saugūs ir kokybiški vaistiniai preparatai. Taip pat, kad informacija apie juos būtų tiksli ir teisinga.

<- Atgal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 14 Pirmyn ->