Naudingos nuorodos
Dokumentai farmacijos specialistų licencijavimui ir spaudo numeriui priimami per elektroninę licencijavimo sistemą „VAPRIS“

Valstybinė vaistų kontrolės tarnyba (toliau – Tarnyba) informuoja, kad farmacijos specialistai, t. y. vaistininko padėjėjai (farmakotechnikai) ir vaistininkai, licencijavimo dokumentus ir dokumentus, susijusius su spaudo numerio išdavimu, kviečiami teikti per elektroninę licencijavimo sistemą „VAPRIS“. Naudodamiesi elektroninėmis paslaugomis taupysite savo ir Tarnybos laiką, savo vartotojo paskyroje ir el. paštu galėsite gauti pranešimus apie prašymų, paraiškų nagrinėjimo eigą ir rezultatus, matysite išduotus licencijas (leidimus). Atkreipiame dėmesį, kad teikiant dokumentus per elektroninę licencijavimo sistemą „VAPRIS“ nereikia tvirtinti teikiamų dokumentų kopijų. Taip pat primename, kad suteikiama elektroninė licencija, o popierinis dokumentas (licencija) neišduodamas.


Tarnyba kviečia naudotis sukurtomis elektroninėmis paslaugomis. Vartotojai el. licencijavimo sistemoje „VAPRIS“ gali atlikti interaktyvią informacijos apie fiziniams ir juridiniams asmenims išduotas farmacinės veiklos licencijas, vaistinius preparatus paiešką, pateikti pranešimus apie nepageidaujamas reakcijas į vaistinius preparatus.

Paslaugų gavėjams skirtas dokumentų pateikimo instrukcijas galima rasti Tarnybos interneto svetainės skyrelyje „Farmacinė licencijuojama veikla“ - „El. paslaugos (VAPRIS)“.