Naudingos nuorodos
VVKT Vaistų kontrolės laboratorija atitinka LST EN ISO/IEC 17025:2018 standarto keliamus reikalavimus

Tai  konstatavo Nacionalinis akreditacijos biuras, praėjusių metų pabaigoje Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos (VVKT) Vaistų kontrolės laboratorijoje atlikęs pakartotinį akreditavimą standarto LST EN ISO/IEC 17025:2018 „Tyrimų, bandymų ir kalibravimo laboratorijų kompetencijai keliami bendrieji reikalavimai“ atitikčiai.


2020 m. sausio 27 d. buvo išduotas akreditavimo pažymėjimas Nr. LA.01.066 bei patvirtinta Laboratorijos lanksti akreditavimo sritis. Tai įrodo, kad Laboratorija atitinka standarto  LST EN ISO/IEC 17025:2018 keliamus reikalavimus, o jos teikiami vaistinių preparatų ir jų gamybai naudojamų vaistinių medžiagų tyrimų rezultatai yra patikimi.
  
Nacionalinis akreditacijos biuras taip pat įvertino Laboratorijos vidinę struktūrą ir procedūras bei konstatavo kad jos  atitinka įstaigos kompetenciją.
 
VVKT klientai ir partneriai gali būti tikri, kad institucija ir toliau teiks aukščiausios kokybės paslaugas bei gerins vykdomą veiklą, o vaistus vartojantys pacientai – kad vaistų kokybės tyrimų rezultatai yra patikimi.